Проектування

Проектування внутрішньої інженерної системи – це перший етап її впровадження на об’єкті. Включає в себе розробку креслень зі схемами, планами, точними розрахунками і зазначенням розмірів і розташування елементів системи вентиляції. Також проект містить технічне завдання, завдання для будівельників, електриків, сантехніків і техніко-економічне обґрунтування вибору обладнання. Для надійності і кращого результату потрібно замовляти проектування системи вентиляції в спеціалізованих проектно-монтажних організаціях на етапі будівництва або реконструкції будівлі, щоб уникнути можливих ускладнень і непотрібних матеріальних витрат.

  Котельня

  Проект котельні (ОВиК)

  Той, хто хоч трохи знайомий з темою монтажу систем опалення, знає, що спочатку потрібно створити проект, а вже потім можна приступати до закупівлі обладнання та встановлення приватних котелень. Це дозволяє з самого початку врахувати всі нюанси компонування системи опалення, від розташування котла, до підключення комунікацій і необхідної проектної потужності устаткування.

  Детальніше

  Опалення

  Проект опалення (ОВиК)

  Проектування системи опалення будинку – це не тільки розрахунок необхідних параметрів джерела тепла для відшкодування тепловтрат будинку, але і аналіз умов, в яких буде працювати система. Кожен проект опалення для конкретного будинку, котеджу або квартири унікальний і вимагає індивідуального підходу, так як необхідно враховувати всі фактори: клімат, доступне паливо, наявність вентиляції, обсяг пам’яті, доступний для розміщення обладнання, розташування і тип установок, їх поверховість, різні обмеження і заборони ( наприклад, установка твердопаливних котлів у квартирах заборонена) і головне – побажання замовника.

  Детальніше

  Теплі підлоги і стіни

  Проект теплих підлог або стін (ОВиК)

  «Теплі стіни» – один з варіантів поверхневого променистого опалення. Вони можуть бути як додатковим, так і основним джерелом тепла в будинку. Приклад – коли на першому поверсі котеджу обладнані «теплі підлоги» і «теплі стіни», на другому поверсі – виключно «теплі стіни». Крім того, додатковий комфортний обігрів вони можуть забезпечити, наприклад, у ванній кімнаті або в душовій.

  Детальніше

  Вентиляція

  Проект вентиляції (ОВиК)

  При будівництві або реконструкції будь-якого типу будівель (котеджів, квартир, заміських будинків, промислових і офісних будівель) важливим етапом є проектування та монтаж систем вентиляції та кондиціонування. Проектування вентиляції на попередньому етапі будівництва дозволяє істотно заощадити на придбанні і установці обладнання інженерних систем, а також на їх експлуатації.

  Детальнише

  Водопостачання і каналізація

  Проект водопостачання та каналізація (ВК)

  Проектування сантехніки слід проводити ще на етапі будівництва. Також на цьому етапі вибираються сантехнічні прилади і продумується їх розміщення. Це пов’язано з тим, що в майбутньому змінити тип або розташування сантехнічних приладів буде дуже складно, а в деяких ситуаціях навіть неможливо. Перед початком ремонтних робіт рекомендується приступити до проектування мережі водопостачання та каналізації, щоб зберегти її цілісність і захистити клієнта від непередбачених витрат.

  Детальніше