Про компанію CityCraft

Трохи про важливе і хто такі CityCraft

У штат компанії входять досвідчені проектувальники, інженери, кваліфіковані монтажники, що забезпечують вибір найбільш раціональних рішень для задач, поставлених нашими клієнтами.

Наша компанія надає повний спектр послуг з розробки, монтажу та подальшого обслуговування систем опалення та водопостачання приватних житлових будинків, пропонуючи оптимальні по співвідношенню ціни, якості та енерговитрат інженерні рішення.

У перелік послуг, що надаються компанією, входять:

 • поставка сучасного енергоефективного обладнання для систем опалення та гарячого водопостачання індивідуальних житлових будинків і котеджів;
 • проектування систем опалення та гарячого водопостачання;
 • монтаж систем опалення та водопостачання, прокладка трубопроводів і пристрій теплих підлог, установка систем водоочистки та ін.;
 • сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування систем опалення та водопостачання.

Ми дилери таких брендів як: Harwood, Erem, Reflex, Koller, Danfoss, Viessmann, Magnaplast, Grundfos, Carrera,  K-flex, WAWIN, Rehau, Herz, Honeywell, Kermi, kan-therm, Kermi,Vogel&Noot,  Ecosoft, BWT, Meibes ,Tiemme и другие.

Компанія здійснює поставку, монтаж, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування сучасного високоякісного інженерного обладнання, в тому числі газових, електричних і твердопаливних котлів опалення, водонагрівачів, теплових насосів тощо.

Основне завдання нашої компанії – надання якісних послуг по створенню та обслуговування інженерних мереж власникам приватних житлових будинків. Ми пропонуємо індивідуальні умови укладення договорів і забезпечуємо впровадження в інженерні системи кращих світових розробок, адаптованих до російських умов експлуатації.

Співпраця з виробниками і розробниками обладнання дозволяє проводити навчання і підвищення кваліфікації персоналу, спираючись на провідний світовий досвід в області інженерних систем. Фахівці нашої компанії мають високу інформаційним потенціалом і завжди готові допомогти у виборі опалювальної та кліматичної техніки, запропонувати вигідні ціни, сервісне обслуговування, забезпечити наявність запасних частин, їх поставку в максимально стислі терміни. Компанія регулярно бере участь в міжнародних виставках систем опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування. Це дозволяє організації динамічно розвиватися, відстежувати всі зміни на ринку інженерного обладнання, інформувати наших партнерів про інноваційні товари і послуги, створювати більш комфортні умови для співпраці і розвитку взаємовигідних відносин зі своїми клієнтами.

  Опалення

  Система опалення являє собою складний інженерний механізм, тому проектування та монтаж системи опалення повинні виконувати тільки професіонали. Такий підхід забезпечить оптимальний варіант системи опалення вашого будинку, якісний монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування.

  Водопостачання

  Наявність гарячої та холодної води в будинку, а також відведення використаної води - обов'язкова умова для забезпечення комфортних умов життя в будинку. Тому монтаж, а попередньо і проектування систем водопостачання і каналізації, є досить складним і відповідальним процесом.

  Доставка матеріалів

  Ми розуміємо що для вас перевезення обладнання та матеріалів можуть викликати труднощі, тому на ваше замовлення ми зберемо всі необхідні матеріали і доставимо вам в будь-який зручний для вас місце і час.