Монтаж обладнання

Сучасна система опалення – складний інженерний механізм, роботу з яким краще довірити професіоналам. Ми підберемо Вам кращий варіант системи опалення, оптимізований саме для Вашої оселі, відповімо на всі Ваші питання, надамо Вам детальний кошторис робіт, зробимо якісний монтаж опалення та забезпечимо гарантійне та сервісне обслуговування.

  Опалення

  Монтаж систем опалення

  Система опалення являє собою складний інженерний механізм, тому проектування та монтаж системи опалення повинні виконувати тільки професіонали. Такий підхід забезпечить оптимальний варіант системи опалення вашого будинку, якісний монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування.

  Детальніше

  Вентицяція

  Установка систем вентиляції

  Вентиляція – це рух повітря в приміщенні. У будь-яку будівлю повітря надходить з вулиці. Потрапляючи всередину кімнати, повітря наповнюється різними речовинами: вуглекислим газом від нашого дихання, пилом, хімічними виділеннями від предметів, шерстю тварин і т.п. Цей вже забруднене повітря рухається до витяжки і виводиться через неї назовні. В цей час до кімнати надходить нова порція свіжого повітря зовні, яка також піде в витяжку. Весь цей процес називається вентиляцією.

  Кліматичне обладнання, яке забезпечує правильне функціонування описаного процесу, теж називається вентиляцією. Вона буває природною і механічною, канальної і компактної, припливної та витяжної і багато який ще. Про всі типи вентиляції та їх особливості розказано нижче. А поки давайте розберемося, наскільки важлива вентиляція в квартирі або будинку.

  Детальніше

  Кондиціювання

  Установка систем кондиціонування

  Комфорт мешканців безпосередньо залежить від правильного мікроклімату в квартирі – чистого повітря, рівня вологості і температури. Остання значним чином впливає не тільки на самопочуття, а також на працездатність і здоров’я людини.

  Система кондиціонування в квартирі покликана регулювати температуру повітря в приміщенні під час переважання високих зовнішніх температур. Ключовим фактором у реалізації системи кондиціонування є підбір обладнання: правильна потужність, енергоефективність, надійність і естетичність.

  Важливо! Система кондиціонування не може замінити систему вентиляції! Навіть якщо виробник вказує функцію підмішування свіжого повітря – його обсягу недостатньо, щоб забезпечити повноцінну вентиляцію приміщень.

  Детальніше

  Водопостачання

  Системи водопостачання

  Наявність гарячої та холодної води в будинку, а також відведення використаної води – обов’язкова умова для забезпечення комфортних умов життя в будинку. Тому монтаж, а попередньо і проектування систем водопостачання і каналізації, є досить складним і відповідальним процесом.

  Детальніше

  Водоочищення

  Монтаж систем водоочистки

  Системи водоочистки – одне з успішно розвиваються напрямків діяльності компанії CityCraft, яке фокусується на очищенні води від небажаних домішок з дрібних частинок піску, глини, а також підвищений вміст заліза. Це стосується як води з центрального водопостачання, так і води з артезіанських свердловин.

  Детальніше

  Каналізація

  Монтаж каналізацій

  Водопровід і каналізація – основні системи забезпечення функціональності будь-якого житлового або виробничого приміщення. Без водопостачання неможливо уявити нормального побуту, а всі виробничі процеси в різній мірі відбуваються із застосуванням цієї рідини. Безперебійне водопостачання і відведення стоків сьогодні є обов’язковим і природним атрибутом будь-яких об’єктів нерухомості.

  Детальніше